Možnosti výstavby - Treemont

Projekt

V našej ponuke nájdete viac ako 40 typov katalógových domov. Bez najmenších problémov upravujeme aj montované domy podľa požiadaviek zákazníkov a s ohľadom na typ pozemku (úzky, široký, svahovitý).

Skúsení odborníci na montované domy sú ochotní vám kedykoľvek poradiť s akými technológiami stavbu vybaviť aby ste dosiahli v dome úspornú prevádzku. Zároveň s vami môžeme dohodnúť rozsah vybavenia domu a na tom základe vypracovať predbežnú štúdiu domu aj s cenovou ponukou.

Hneď ako štúdiu aj predbežnú cenu odsúhlasíte môžeme podpísať zmluvu a budúcej zmluve na dom. Nemusíte sa obávať, zmluva vás k ničomu nezaväzuje. Na jej základe sa ale dostanete do predbežného plánu realizácie domu.

Vypracujeme vám doplnkové projekty, ktoré sú potrebné na stavebné konanie. Aby vám pri získaní stavebného povolenia nič nechýbalo pomôžeme vám dať dokopy kompletnú projektovú dokumentáciu.

Zmluva

Vybavenie domu má vplyv na cenu. Môžete ho meniť tak aby vám nakoniec vyhovovala cena. Na základe vašich požiadaviek a konečného výberu technológií zhotovíme presný rozpočet. Po vzájomnom odsúhlasení zhotovíme finálny rozpočet a pripravíme zmluvy. S konečnou cenou a zmluvou si môžete zabezpečiť aj financovanie výstavby úverom z banky.

So samotnou výstavbou domu začneme hneď ako máme všetko pripravené a máme aj stavebné povolenie.

Základy

Ako prvé začíname s prácami na základoch. Pokiaľ chcete môžete si základovú dosku zhotoviť svojpomocne, prípadne s naším dodávateľom. My vám dodáme potrebné podklady a dohodneme sa na ďalšom postupe prác.

Ak si základovú dosku zhotovujete svojpomocne skontrolujeme ju a ak je všetko v poriadku prevezmeme stavenisko. Príjazd kamiónov, zariadenie staveniska a ďalšia organizácia je už na nás.

Created by: IDCREW