17 máj

Každý počas svojho života sníva o vlastnom bývaní, či už v byte alebo dome. Ak plánujete výstavbu montovaného domu a nemáte dostatok finančných prostriedkov, sen o vlastnom bývaní sa môže rýchlo rozplynúť. Existuje možnosť požiadať o hypotekárny úver v niektorej z bánk. Banky však tento rok sprísnili pravidlá pre poskytovanie hypotekárnych úverov z dôvodu veľkého zadlžovania sa ľudí a tak dostať v banke hypotéku bude čoraz ťažšie.

Ak však túžite po vlastnom bývaní, nemusíte ešte hádzať flintu do žita. Môžete zľaviť zo svojich nárokov, zaobstarajte si menší montovaný dom, a tým aj samozrejme lacnejší. V porovnaní s drahými bytmi sú za veľmi priaznivú cenu a ponúkajú súkromie o akom môžu obyvatelia paneláka len snívať. V dnešnom článku vás chceme inšpirovať pri výbere vhodného domu a dáme vám tipy na najlacnejšie montované domy z našej ponuky.

Vhodné sú nielen pre mladé rodiny s jedným alebo dvoma deťmi, ale aj pre starších manželov. Manželia s odrastenými deťmi už nechcú bývať vo veľkom dvojpodlažnom dome. Ten radšej prenechajú svojim potomkom a im úplne stačí malý montovaný dom vo vyhotovení bungalov.

  1. 1. Montovaný dom EFEKT 10

Tento montovaný dom patrí k jedným z najmenších domov z našej ponuky. Ale nemusíte mať strach z nedostatku miesta. Vďaka priestrannej obývacej izbe, ktorá je spojená s kuchyňou a jedálenským kútom pôsobí dom veľmi vzdušne i priestranne. Denná časť totiž ponúka veľkorysých 28 m2. Z obývačky je priamy vstup na možnú terasu a tak sa priestor hlavne počas leta ešte zväčší.

Okrem dennej časti ponúka dom aj dve samostatné izby, ktoré môžu poslúžiť domácim ako spálňa a detská izba. V prípade starších manželov bez detí ponúka miesto na pracovňu alebo detskú izbu pre vnúčatá. Aj keď má dom rozlohu necelých 80 m2, disponuje aj samostatným WC a kúpeľňou, čo je veľmi praktické pre návštevy. Úžitková plocha domu je 61,9 m2 a obytná plocha tvorí 38,6 m2. Dom na kľúč stojí 51 587 € a patrí medzi najlacnejšie montované domy z našej ponuky.

  1. 2. Montovaný dom EFEKT 2

Medzi najlacnejšie montované domy patrí aj tento bungalov, ktorý ponúka veľkorysé izby pre 3 – 4 člennú rodinu. Dennú časť tvorí obývacia izba spojená s jedálňou a kuchyňou.V kuchyni sa nachádza aj sklad na potraviny celkom slušných rozmerov. Z obývacej izby je východ na terasu a celá denná časť má rozlohu bezmála 30 m2.

V nočnej, čiže odpočinkovej časti montovaného domu sú k dispozícii dve veľké priestranné izby určené ako spálňa rodičov a veľká detská izba vhodná aj pre dve deti. Skvelé je, že kúpeľňa a WC sú samostatné a v kúpeľni sa nachádza aj malá práčovňa. Dom má zastavanú plochu 88 m2, z toho úžitková plocha je 75 m2 a obytná plocha tvorí 44,5 m2. Montovaný bungalov na kľúč stojí 56 350 €.

  1. 3. Montovaný dom EFEKT 4

Ak máte veľmi úzky a dlhý pozemok, ideálnym riešením je tento montovaný dom z našej ponuky. Nemusíte mať strach, že keď je dom úzky, bude to na úkor komfortu obyvateľov. Má dobré dispozičné riešenie a ponúka bývanie aj pre 4 – 5 člennú rodinu. Mladá rodina s dvoma aj troma deťmi nájde v tomto dome dostatok priestoru.

Okrem dennej časti, ktorú tvorí priestranná obývacia izba s kuchyňou a kúpeľňou má dom aj tri veľké izby. Tie sú ideálne ako spálňa pre rodičov a dve detské izby. Gazdinky ocenia aj samostatnú špajzu pri kuchyni a sklad na odkladanie rôznych vecí. Z obývacej izby je priamy vstup na terasu. Zastavaná plocha domu je 100,75 m2, z toho úžitková plocha je 83,5 m2 a obytná plocha tvorí úctyhodných 65,3 m2Montovaný dom na kľúč stojí 61 000 €.

  1. Bonus: Montovaný dom EFEKT 9

Ako bonusový tip vám ponúkame montovaný dom, ktorý sme vytvorili podľa individuálnych požiadaviek zákazníka. Domček je vhodný na úzke pozemky a ponúka bývanie pre 3 člennú rodinu. Dom je rozdelený na dennú a nočnú časť. V dennej časti je priestranná obývacia izba spolu s kuchyňou a jedálenským kútom. Z obývacej izby je priamy vstup na terasu. V strede nej sa nachádza krbová vložka, ktorá je z dvoch strán obostavaná. Nechýba samozrejme špajza a veľká technická miestnosť, do ktorej je vstup hneď z predsiene.

Nočná časť sa nachádza na opačnej strane domu a tvoria ju dve priestranné izby. Jedna môže slúžiť ako spálňa rodičov a druhá ako detská izba, poprípade pracovňa. Zastavaná plocha domu je 99 m2, z toho úžitková plocha je 78 m2. Montovaný dom na kľúč stojí 60 600 €.

Ako vidíte aj s menším obnosom peňazí sa dá postaviť montovaný dom, či už pre mladú rodinu alebo pre starší manželský pár. Vybrali sme vám 3 tipy + jeden bonusový na najlacnejšie montované domy z našej ponuky. V našom katalógu ponúkame aj mnohé iné projekty domov, z ktorých si určite vyberiete. Máte vlastný návrh na montovaný dom? Neváhajte nás kontaktovať. Radi vám naň vypracujeme cenovú ponuku.

, ,
Zdieľať

Zanechať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *